About Our Company

Drag & Drop any widget in this mobile menu area.

Sprzedaż materiałów

W naszej liście usług jakie świadczymy jedną z najważniejszych to sprzedaż materiałów. Dlaczego właśnie taka dziedzina cieszy się dużą popularnością? Odpowiedź jest chyba oczywista. Na każdej budowie czy to domu jednorodzinnego bądź dużego obiektu potrzebujemy podstawowe materiały czy to do zasypania ubytków ziemi bądź już bezpośrednio do postawienia murów.
W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim takie materiały jak:
– pospółka
– żwir
– piasek
– kliniec
– tłuczeń
– ziemia nawierzchniowa
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Oczywiście oprócz zamówienia danego materiału, możemy wykonać jego transport we wskazane miejsce.

Pospółka jest materiałem sypkim występującym o różnych kwalifikacjach, a także frakcjach. Pospółka często jest spotykana jako mieszanka piasku i żwiru. Swoje zastosowanie znajduje na różnego typu nasypy kolejowe, fundamenty, podbudowy, remonty nawierzchni dróg (polnych, żwirowych czy piaskowo żwirowych), wymiany gruntu.

Żwir spotykany na terenie całego kraju, jest przede wszystkim skałą osadową, na którą składa się wiele różnych skał i minerałów o średnicy do nawet kilku centymetrów, ale o większej niż 2mm. Surowiec ten znajduje swoje zastosowanie głównie jako składnik betonów. Używany również jest jako jeden z głównych elementów budulcowych kostki brukowej. Żwir przeznaczyć możemy na nasypy drogowe bądź kolejowe. Z tego surowca chętnie korzystają również prywatne osoby, aby wysypać tarasy czy balkony, albo użyć jako jedną z warstw drenażowych.

Piasek to kolejny surowiec, który pełni ważne funkcje w branży budowlanej. Jest to skała osadowa podobnie jak żwir składająca się wielu ziaren mineralnych. Ziarenko piasku może być do 2mm. W budownictwie ten surowiec wykorzystywany jest głównie do betonu bądź różnego typu zapraw murarskich. Piasek można również wykorzystać pod fundamenty, podbudowę kostki brukowej czy nieco większych obiektów sportowych. W okresach zimy chętnie wykorzystywany jest do posypywania chodników oraz dróg.

Kliniec to inaczej kruszywo budowlane spotykane głównie o frakcji 5 do 25 mm. Kliniec idealnie nadaje się do wykorzystania w budownictwie, a także do budowy nawierzchni żwirowych ze względu na nieregularne kształty. Z pewnością wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że to kruszywo możemy spotkać w formie cegły (cios kamienny), który wykorzystuje się do budowy różnego typu elementów sklepień oraz łuków.

Tłuczeń (inaczej szuter bądź szaber) jest to rodzaj pewnego naturalnego kruszywa łamanego ze skały. Możemy wyróżnić kilka rodzajów tego składnika materialnego. Do najpopularniejszych należą tłuczeń kamienny, gruzowy, betonowy czy ceglany. Tłuczeń w zależności od rodzaju może być wykorzystywany do utwardzenia dróg, również osoby prywatne mogą śmiało posłużyć się jako elementem na ścieżki ogrodowe. Jeśli nie wiesz jaki tłuczeń będziesz potrzebował, wystarczy skontaktować się naszą firmą, a z pewnością w sposób fachowy doradzimy Tobie i odpowiedni do Twojego zapotrzebowania.

Ziemia nawierzchniowa może posłużyć przede wszystkim pod różnego typu ubytki powierzchniowe. Surowiec również chętnie jest wykorzystywany do wyrównania obszaru, który może posłużyć pod różnego typu obiekty prywatne bądź zagospodarowane przez firmę.